Přístroj na cukrovou vatu

Produkty, které se dříve prodávaly přes teleshoping, jsou nyní v kurzu i na slevových portálech. Bohužel však za cenu, která je silně nadsazená, a co je horší, není na trhu nejlevnější. Srovnali jsme proto nabídky slevového portálu a ostatních prodejců. Skutečnost, že se jedná o produkty pochybné funkčnosti a nekvalitního zpracování pomineme.

Na slevovém portálu slevoviny.cz jsme našli akci – Přístroj na cukrovou vatu.

Přístroj na cukrovou vatu na slevoviny.cz

Na portál slevoviny.cz už jsme narazili v našem předchozím článku a v poslední době se stále častěji objevuje na portálu slevydnes.cz. Ačkoliv jde o výrazně předražené produkty, které se už dříve prodávaly v teleshopingu, ani jeden portál se z předchozího článku nepoučil a zboží nabízí vesele dál. Chudáci spotřebitelé.

Přístrojů na cukrovou vatu je několik druhů a ty nejlevnější se základními funkcemi lze pořídit v řádu stovek korun. Jedním z nich je i výše uvedený přístroj. Stačilo se však podívat na porovnávače zboží a během chvíle jste měli podobný nebo ten samý přístroj za výrazně nižší cenu.

Se slevou je přístroj dražší

Porovonali jsme oba produkty a dle technických specifikací jsou stejné. Rozdíly jsou ale patrné v ceně a v tom, co dostanete:

Slevoviny

  • Cena po slevě: 999 Kč
  • Bez dalšího příslušenství
  • Doporučení dávat do přístroje normální cukr

Giganto

  • Cena bez slevy: 699 Kč
  • K objednávce dostanete i 20 ks špejlí na cukrovou vatu
  • Eshop nabízí i speciální cukr na cukrovou vatu s příchutí

Pokud se rozhodnete podnikat obdobným způsobem, tak to chce hodně silné nervy a nízké morální hodnoty. Slevová nabídka je z našeho pohledu velice nevýhodná a rozhodně bychom ji k nákupu nedoporučili.

Jestli si majitelé obchodu a slevového portálu myslí, že nás, spotřebitele, oblafnou slevou a budeme jejich produkty kupovat jak diví, hodně se zmýlili.  Za celou akcí stojí obchod chytreprodukty.cz, kde je pochybných produktů daleko více.

Portály, na kterých se sleva objevila:  slevoviny.cz Zakoupených kupónů: 16

Zbytečně utracených peněz: 15 984 Kč

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang