Předražená španělská šunka

Vynikající sušená Paleta Serrana Reserva pochází z přední kýty španělského vepříka a zraje 8–9 měsíců. Pořiďte si 4,5–5kilovou gurmánskou lahůdku od Chutnedarky.cz. Tak zní úžasná nabídka na portálu slevomat.cz Jaká smůla ale je, že jsme si nedávno objednávali těchto pět 5-kilových lahůdek za výrazně nižší cenu a přímo ze Španělska.

Paleta Serrana Reserva na slevomat.cz

Ach ty ceny

Udělejme si nyní malé srovnání v tabulce:

StránkaŠunkaCenaPoznámka
Chutnedarky.czPaleta Serrana Reserva Centelles y Buj3 110 KčPůvodní cena uvedená na slevomat.cz
Chutnedarky.czPaleta Reserva Montesur1 167 KčObdobná 5kg šunka v ceníku stránek bez DPH
Jamonarium.comPaleta Serrana Gran Reserva1 154 KčCena za kus včetně dopravy do ČR při koupi 5 kusů – osobně vyzkoušeno
Grupodisber.esPaleta Serrana Reserva Centelles y Buj3 291 KčNádherný dárkový koš plný 28 chutných věcí ze španělský (vína, sýry, šunky,…) společně s Paleta Serrana Reserva Centelles y Buj

Cenotvorba u nás

Na této tabulce je zarážejících hned několik podivností. 1) Rozdílná cena u produktů, které jsou v ceníku a výrazně vyšší cena nového produktu, který ještě není zavedený. 2) U nás za cenu přes 3000 dostanete 1 kus kvalitní šunky. Ve Španělsku máte za tuto cenu naprosto úžasný gurmánský požitek.

3) Cena šunky ze Španělska při odběru více kusů (domluvíte se se známými) je i s dopravou do ČR levnější než cena po slevě na slevovém portálu. Čeští spotřebitelé se stále nenaučili nakupovat.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang