Pražská plynárenská, a.s. – dodavatel

Pražská plynárenská, a.s. – jeden z hlavních dodavatelů zemního plynu domácnostem a regionální distributor na území hlavního města Prahy. Plyn dodává více než 400 tisícům zákazníků. Prostřednictvím dceřiných společností je i dodavatelem tepelné energie a provozovatelem plnicí stanice CNG a půjčovny automobilů s pohonem na stlačený zemní plyn. V této oblasti tak nabízí komplexní služby všem zákazníkům.

Dodavatel elektřiny: ano

Dodavatel plynu: ano

Webové stránky: www.ppas.cz

Pražská plynárenská, a.s. je tradičním a spolehlivým dodavatelem zemního plynu a elektřiny v celé České republice. Kromě dodávek energií poskytuje zákazníkům širokou škálu služeb a produktů, často v tuzemsku ojedinělých. Podporuje ekologické a efektivní technologie, zejména využití zemního plynu v dopravě.

Dceřiné společnosti

  • Pražská plynárenská distribuce, a.s.
  • Pražská plynárenská servis distribuce, a.s.
  • Prometheus, energetické služby, a.s.
  • Montservis PRAHA, a.s.

Společnost Prometheus nabízí širokou škálu energetických služeb, zahrnujících: výrobu a prodej tepelné energie, prodej plynových spotřebičů, energetické poradenství, návrh a realizace tepelného hospodářství zákazníka, kogenerační a trigenerační systémy a další.

Společnost Montservis PRAHA, a.s., se zabývá především výstavbou a rekonstrukcemi blokových a domovních kotelen a správou a provozem energetických zařízení. Provozuje pro město také bazény Šutka a Hloubětín.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang