Portál MrOferto expanduje do dalších zemí

Být dnes online je moderní a týká se to i letáků do obchodu. Pokud byste rádi ušetřili přírodu, prohlížejte si místo papírových letáků ty, které jsou online a dostupné pro všechny. Občas se může stát, že do poštovní schránky nedorazí aktuální leták oblíbeného obchodu a vy si nemůžete prohlédnout, co je zrovna v akci. V takovém případě se vyplatí podívat na MrOferto, kde naleznete online letáky a nejen to.

Na MrOferto naleznete letáky do těchto kamenných prodejen: Lidl, Kaufland, Tesco, Albert, Billa, Globus, Makro, Penny Market, COOP, JIP, Pepco, DM drogerie, JYSK, Hornbach a Teta drogerie. Příště, než se vydáte do jednoho ze zmíněných obchodů, se podívejte na online letáky na MrOferto a vypište si ty nejzajímavější nabídky. Dále na této webové stránce naleznete magazín se zajímavými články.

Magazín s články

Cílem webu MrOferto je propojení zajímavého obsahu magazínu s výhodnými nabídkami z převážně kamenných obchodů. Když se podíváte do magazínu na této stránce, narazíte na články, které se zaměřují na domácnost, úklid, zahradničení, zdraví, stravu a mnoho dalších témat.

Do magazínu články neustále přibývají, takže se můžete těšit každý týden na něco nového. Velikou výhodou magazínu je, že se vždy dozvíte něco nového a tyto rady / tipy využijete i dále v životě. 

MrOferto se rozrostlo

Již dříve bylo v plánu, že MrOferto bude i v dalších zemích, aby k jeho obsahu mělo přístup více lidí. Nyní MrOferto expanduje i do dalších 4 zemí. Na MrOferto se odteď mohou podívat i v:

V těchto zemích se mohou těšit na letáky do svých oblíbených kamenných prodejen, a dokonce na magazín, který je pro každou zemi trochu odlišný. Na MrOferto nenaleznete jen magazín a letáky, ale také podrobnější informace o kamenných prodejnách, které jsou oblíbené pro danou zemi. 

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang