Nevýhody půjček bez potvrzení příjmu

Při půjčce bez potvrzení příjmu dochází k jedné velké nevýhodě. Jaká to je a a má taková půjčka nějaké výhody?

Jediná a poměrně velká nevýhoda v případě půjčky bez potvrzení příjmu je vyšší cena. Je to úplně logické, protože se jedná o tzv. nebankovní půjčku. Přesto výhody nad jedinou nevýhodou převažují. Při vybírání půjčky bez potvrzení o příjmu je nutné sledovat hlavně číslo RPSN.

Co je RPSN

RPSN = roční procentní sazba nákladů. Je důležité nebrat hned první půjčku, na kterou člověk narazí. Je nutné si půjčky porovnat a nakonec si vybrat tu nejvýhodnější. Půjčky bez potvrzené příjmu bývají bezúčelové. Není tedy nutné dokládat, na co peníze budou použity.

Půjčka bez potvrzení příjmu

Nebankovní společnosti, které poskytují půjčku bez doložení příjmu, neboli půjčku bez výpisu z účtu, nabízejí většinou částky od 500 až po 20 000 Kč. Tato půjčka je často také bez nahlížení do registru, bez ručitele a samozřejmě bez dokládání o zaměstnavateli a výši výdělku.

Splácet půjčku člověk může i jednorázově. Většinou se půjčka sjednává na dobu jednoho měsíce. Některé společnosti nabízí možnost vybrat si délku splatnosti podle momentálních možností daného člověka.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang