Margareta Křížová předala své zkušenosti na Equal Pay Day 2014

Nejnovější rozhovor s Margaretou Křížovou zcela jistě zaujal celou řadu lidí, a to nejen těch, kteří jsou součástí byznysu a investování všeobecně. Z jakého důvodu?

Buďme tedy poněkud konkrétnější a podívejme se jednak na samotnou akci Equal Pay Day 2014. Rozhodně není od věci si tuto pozoruhodnou osobnost představit, stejně jako zmiňovanou akci.

Kdo je Margareta Křížová?

Pokud je člověku povědomé jméno Margarety Křížové, pak ví, že se jedná o investorku ze čtvrté řad známého seriálu České televize Den D. Osobám pohybujícím se v byznysu je ovšem tato žena známá především jako jedna ze zakládajících osobností CEAG.

Náplní její práce je především starání se o strategii společnosti, business development a také o poradenství v oblasti fúzí a akvizic. Margareta Křížová mimo jiné spolupracuje s fondy private a také se strategickými investory a majiteli společností. Mimo jiné také zodpovídá za rozvíjení služeb pro menší i větší podniky.

Margareta hovoří plynně anglicky a česky. Vystudovala školu mezinárodních a veřejných vztahů a také poměrně známý a prestižní program Masters of Business Administration na ESCEM School of Business and Management/University of New York/Prague.

Rozhovor s Margaretou Křížovou na Equal Pay Day 2014

Margareta Křížová se věnovala ve svém rozhovoru především rovnosti příjmů pro obě pohlaví. Ostatně samotný Equal Pay Day 2014 se věnuje této tématice také. Jen na rozdíly v příjmech mužů a žen je upozorňováno červenou kabelkou, taškou anebo peněženkou. Příjmy mužů v EU mnohdy převyšují příjmy žen. .

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang