Kryolipolýza, hra se zdravím

Zhubnout za pár minut bez cvičení a diet – o tom už snad uvažoval každý, kdo je nespokojený se svoji postavou a domnívá se, že by na ni šlo ještě něco vylepšit. Moderní věda už pokročila velmi daleko a nabízí hned několik krátkodobých i dlouhodobějších řešení. Jednou z těchto metod je i Kryolipolýza. Pozor – ne vždy se jedná o stejný proces.

Pro nezasvěcené se jedná o metodu, kdy se pomocí speciálního přístroje zmrazí vaše tukové buňky a za teploty kolem 0°C se odbourají. Podrobněji na kryolipolýza.

Na SeznamTip se objevila naprosto fantastická sleva

Celých 93% z 9 000 už je pořádná sleva a kdo by nedal 550 Kč za to, že může jednoduše a bezbolestně zhubnout. Pořizovací náklady přístrojů se pohybují v řádech statisíců a tak když si to člověk spočítá a vezme v úvahu i provozní náklady, něco tu přeci nemůže sedět.


Vzhledem k tomu, že jde o velmi mladý obor a samotný popis procedury zní naprosto báječně, oficiálně byla tato metoda schválena i vědci, těžko bude někdo hledat nějaká negativa. Ovšem dlouho mi vrtalo hlavou, jak si někdo může dovolit nabídnout takovou slevu. Až v jedné diskuzi mě zarazila věta jednoho nejmenovaného kosmetického salónu: „Cena za kryolipolýzu se pohybuje kolem 9000 Kč. Je to sice vyšší cena, ale to proto, že proceduru provádíme certifikovaným prověřeným přístrojem, který má za sebou klinické studie, proto nepodstupujete žádné riziko.“ A háček je na světě.

Zajímal jsem se na internetových stránkách společnosti, která slevu nabídla, jaké přístroje používají, to se zde neuvádí. Stránky jsou vytvořené velmi jednoduše bez většího množství důležitých informací. Samotná doména byla zaregistrována podle údajů z CZ.NIC 2. 10. 2011, cože nesvědčí zrovna o zaběhlém projektu. Doména je registrována na společnost Perfect Solution s.r.o., která už podobný portál provozuje, bebeauty.cz. Proč by někdo zakládal novou společnost se stejným zaměřením pod jiným provozovatelem?

Nehledě na fakt, že se na slevových portálech vyskytovali se svými službami už několikrát.
Všimněte si opět zajímavé položky – cena. Proč v tak krátké době tak razantní rozdíl v ceně a ve slevě? Důležité je podotknout, že na stránkách bebeauty.cz se informace o používaném přístroji vyskytují.

Velmi často slýchávám argument, že když se mi ta nejlepší cena nelíbí ať to nekupuji. Jenže, kdyby ten argument byl založen alespoň na pravdě. Stačí chvíli pohledat a dostanete se na mnohem nižší cenu než v druhé nabídce na portálu vykupto.cz, který se rád honosí v diskuzích nejlevnější nabídkou. Ono to ale jde i bez slevového portálu.


Pořád si říkáte, že se i přes to vyplatí využít tak výhodnou slevu? Vraťte se tedy na začátek článku a čtěte znovu a pozorně, zvláště pak sekci o přístrojích, které prošli klinickými studiemi. Kryolipolýzu obecně nezavrhuji, on to může být opravdu účinný prostředek, stojí vám 550 Kč za trvalé poškození vašeho zdraví?

Rada na závěr

Za testování nových produktů se běžně platí testerům ne společnosti, která produkt testuje.

Celkem koupilo 710
zbytečně utracených peněz, 639 450 Kč.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang