Klamání s žebříky Avenberg pokračuje

Nedávno jsme v článku upozornili na klamání spotřebitele při slevové akci na žebříky Avenberg. Myslíte, že se slevové portály a prodejce z něčeho poučili? Kdepak, klamou spotřebitele dál a házejí trapné výmluvy do svých diskuzí.

Nejen, že zapakatel záměrně klame uživatel tvrzením, že se jedná o kvalitní značkový výrobek německé firmy Avenberg, ovšem klame i tvrzením: „Nejlepší cena na trhu exkluzivně na zapakatel.cz. Jak už jsme v předchozím článku upozornili, nejedná se o německou firmu (Firma Avenberg není v Německu k nalezení. Označení německá firma má znamenat, že je zboží určeno primárně pro německý trh.

Firma je česká a žebříky podle jejího vyjádření dováží klientovi dováží z Číny. Nejedná se také o nejlepší cenu ani o exkluzivní cenu pro zapakatel.cz. Jde o cenu běžnou, za kterou výrobce běžně na svých dalších eshopech prodává.

Ten samý produkt naleznete na dalším eshopu společnosti za stejnou cenu, jaká je prezentována na slevových portálech po slevě. Asi ji prodejce zapomněl uměle navýšit. To bohužel není vše. Vrchol tomu nasazuje slevový portál vykupto, který byl už před měsícem jedním z pozorných návštěvníků stránek upozorněn na tuto skutečnost.

Dle odpovědi Lucie Sedláčkové, měl být dodavatel upozorněn na údajnou chybu a údajná chyba měla být opravena. Po měsíci se však nic nestalo a žebřík je prodáván za stále stejnou cenu.

Opravdu si český spotřebitel nechá líbit takový výsměch. Opravdu jsou zákazníci, kteří si tento žebřík zakoupili nezkušení kupující, kteří naletí laciným marketingovým trikům. Lži o tom, jak si slevové portály prověřují nabídky jsou už směšné. Nedělají nic, jen se směji spotřebiteli do tváře, jak hloupě a draho kupuje produkty a služby.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang