Klasické akce

Tato otázka mi vyvstala, když jsem na Slevomatu objevil zahradní nábytek značky Markus Pedriksen. Docela mě to překvapilo, protože podobný nábytek vídávám už řadu let a dokonce lavičku, kterou mám 2 roky na terase (mimochodem kvalita je hrozná, čekám kdy se rozpadne) se prezentuje na stránce.

markus-1783346

Jak už bývá zvykem, na slevových portálech se stále více objevují nesmyslně předražené nabídky. Další z nich je opět na portálu zapakatel.cz a to předražené osušky z mikrovlánka. Stále probíhající slevu naleznete zde. I přes upozornění uživateli na předraženou cenu a na možnost koupit zboží.

V průběhu listopadu nám dorazilo více stížností na slevový portál Slevomat.cz a jeho neseriózní jednání při nákupu zboží. Především v sekci móda se množí nedodání zboží v termínu, nereagování na dotazy a co je asi nejhorší přestupek, změna zboží bez vědomí klienta na jeho vlastním.

Není to tak dávno, co jsme informovali o předražených žebřících Avenberg. A už se nám na scéně objevují další pochybně vytvořené a nadsazené slevy žebříků. Tentokrát už jde ale o známé firmy a internetový obchod 3Dliving.cz, který prodává výrazně předražené zboží primárně na slevových portálech.

Dnes ráno nás opět uvítal facebookový masakr od slevomatu a tak jsme zavítali na jeho profil, kde jeden vnímavý fanoušek položil zajímavý dotaz ohledně pánské mikiny značky Aeronautica Militare. Nedalo nám to a začali jsme pátrat a oslovili jsme i oficiální distributory značky s dotazem.

lipodress2-3068075

Vytváření umělých slev je na slevových portálech už běžnou praxí. Často se jim ale stává, že produkt lze na trhu sehnat levněji i bez slevy než jak inzerují v uměle vytvořené slevové akci. Jedním z případů je i údajná novinky na trhu zeštíhlující šaty Lipodress.

lonsdale2-6496064

Napadlo nás, že bychom si založili portál, který bude lidem ukazovat, kde se dají sehnat věci a služby levněji než na slevových portálech. Dalším podnětem jsou trička Lonsdale, která na slevovém portálu koupíte za úžasných 309,- po slevě 54 %.

diplom-3900685

„Získejte titul na prestižní americké instituci!“ – To je alespoň lákavá větička. A co když k tomu dodáme, že nemusíte na školu chodit a dokonce ani skládat zkoušky. No nekupte to. Tak jo, ale teď vážně. Jde možná o vtipný dárek pro přátele.

peroswarovski-4831354

Díky slevovým portálu se na českém trhu rozjel byznys se šperky a příslušenstvím značky Swarovski Elements. Bohužel se mnozí nakupující domnívají, že kupují luxusní zboží. Ve skutečnosti jde o levné (převážně čínské) dovezené produkty.

TIP: Obecně lze ale nakupovat i kvalitní zboží z čínských e-shopu, vyplývá to například z recenzí Temu, Wish a dalších.

dsc_0694-7279346

Dostal se nám do ruky podnět od naší čtenářky na flash disk, který jí poškodil soubory a nakonec se ukázalo, že místo 64GB měl jen 5,9GB.

beautypro1-3543426

2999 Kč za trvalou epilaci laserem na celém těle! Zbavte se chloupků úplně všude. – Senzace, že? Ale co když celé tělo není celé tělo a trvalá epilace není zase až tak trvalá? I takové zavádějící titulky můžete nalézt na slevových portálech.

hyperslevy-4723290

A je to tu zase. Nastřelíme původní cenu extrémně vysoko, na eshop tuto nabídku pro jistotu ani nedáme a necháme zákazníky objednávat po emailu, aby se nepřišlo na to, že původní jednotková cena za kondom vychází výrazně dráž než když si na eshopu koupíte jeden.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang