Je libo slevu s kapkou arogance?

Slevové portály se mnohdy domnívají, že jejich pozice na trhu je nedotknutelná a svoji nadřazenost dávají patřičně najevo. Myslíte si, že mnohdy pozitivní diskuze jsou reálným obrazem situace?

Kdepak, cenzura vládne světu slev a nepohodlné příspěvky jsou odstraňovány i u největších hráčů na trhu. Slevové portály nepotřebují lidi, kteří o slevách přemýšlí a nenechají se jen tak oblbnout.

Pro slevové portály je ideálním zákazníkem ten, kdo vidí slevu a zakoupí si zboží nebo službu, aniž by ji potřeboval. Tento stav přerůstá mnohdy až v arogantní chování, jak nám to nedávno ukázal portál hypersleva.cz

Mazání odkazů

Jedna z věcí, kterou na internetu nesnášíme je cenzura diskuzí. Když pomineme příspěvky, které odporují zákonům ČR, mel by internet představovat prostor pro svobodu slova. Nezlobte se na nás, ale mazat komentáře jen z důvodu, že obsahují odkaz na konkurenci. Navíc se ani o přímou konkurenci nejedná?

Odkazy se dělají proto, aby uživatel dostal kompletní a relevantní informace a mohl si utvořit svůj vlastní názor. Také do článků dáváme odkazy na pochybné a nejasné akce, i když tím vlastně děláme reklamu, ale nevadí nám to. Chceme, aby si každý udělal svůj vlastní názor.

Přepis diskuze ze slevové akce
aaa: 12.10.2012 7:08 | Ohodnocení: 0
Jakápak sleva, na NETu lze koupit také za 500Kč s osobním odběrem.
hypersleva: 12.10.2012 8:54 | Ohodnocení: 0
Dobrý den, ano tento kráječ lze koupit za cenu kolem 500,- Kč, ale všechny nabídky jsou ze slevových portálu. Přímo od prodejce tento kráječ takhle levně nekoupíte. Přejeme pěkný den.
aaa: 12.10.2012 14:51 | Ohodnocení: 0
Komentář byl smazán moderátorem diskuse.

Petr Pokorný: 12.10.2012 8:41 | Ohodnocení: 0
Komentář byl smazán moderátorem diskuse.
(konkurencní reklama)

Pavla P.: 12.10.2012 8:59 | Ohodnocení: 0
Dobrý den, jedná se o originální výrobek, nebo napodobeninu? kdo je výrobcem? Děkuji.

Petr Pokorný: 12.10.2012 9:42 | Ohodnocení: 0
Komentář byl smazán moderátorem diskuse.
(smazáno kvuli reklame na AUKRO)

hypersleva: 12.10.2012 9:58 | Ohodnocení: 0
Dobrý den, samozřejmě, že nemažeme všechny negativní komentáře, jen ty, které poukazují na jinou webovou stránku nebo na jiného prodejce ( jedná se o reklamu na konkurenci ). Přejeme pěkný den.

Mazání příspěvků z důvodu konkurenční reklamy. Podle nás už aukro svoje aukrocity řádnou dobu neprovozuje. Pokud uživatelé upozorní na levnější možnost nákupu než je na slevovém portálu nepovažujeme to za reklamu, ale za poskytnutí velmi důležitých informací. Samozřejmě, že se to slevovému portálu nehodí, a proto diskuzi raději smaže s naprosto nesmyslným odůvodněním.

Odpovědi gradují

Říkali jsme si, že cenzuru může být maximum, kam portál hypersleva.cz zajde, ale další odpovědi nás opravdu překvapili.
Petr Pokorný: 12.10.2012 14:09 | Ohodnocení: -1 dobrý den, stačí se podívat na aukro, zde se zboží prodává za 399 a i prodejce RK trade ho zde nabízí za 439, tak to asi nebude sleva za 489 Kč. Nemyslíte? hypersleva: 12.10.2012 14:41 | Ohodnocení: 1

Dobrý den, ano, portál aukro slouží k prodeji zboží za zvýhodněnou cenu, ovšem když nakupujete přes podobné portály, nemáte takovou záruku, jakou dáváme my v případě, že Vám zboží nebude doručeno apod. Pokud si chcete toto zboží koupit, je jen na Vás, kde si ho pořídíte ( ve Vašem případě si nakupujte přes aukro cokoliv ). Přejeme Vám pěkný den.

Dozvěděli jsme se, že na aukru se prodává zboží za zvýhodněnou cenu a že nedostaneme záruku obdržení zboží. Myslíme si, že systém prodejců na aukru je mnohem důmyslnější k ochraně spotřebitele. Rozhodně působí důvěryhodněji než skutečnost, jak si slevový portál představuje záruku poskytnutí služeb a doručení zboží, které na portálu hypersleva inzerují. Citujeme z obchodních podmínek:

Provozovatel nenese žádné záruky za kvalitu a rozsah služeb nebo produktů poskytnutých na základě objednávky provozovatelem spotřebiteli. Poskytovatel nese odpovědnost za všechny zranění, nemoci, škody a závazky vzniklé ve vztahu ke spotřebiteli, způsobené poskytovatelem zcela nebo zčásti.

V překladu pro spotřebitele to znamená jediné: Pokud nedostanete zboží nebo zakoupenou službu, není to náš problém.

A cena? Zdaleka není nejnižší

Argument slevového portálu na nejlevnější cenu na trhu pouze na slevových portálech můžeme velmi snadno vyvrátit. Tento produkt jsme díky portálu heureka.cz nalezli nejen na aukru levněji.

Vrcholem všeho je doba dodání

Internetový prodejci někdy absolutně nechápu smysl celého internetového prodeje, který spočívá především v rychlosti a úspoře času. Doba dodání 14 dnů je v dnešní době naprostý výsměch zákazníkům a nasvědčuje to tomu, že dodavatel nemá zboží na skladě a je pouhým přeprodejcem, občas i nekvalitního a neoriginálního zboží.

Mimochodem, je to šunt a naprostá zbytečnost do kuchyně. Neumíte snad nakrájet zeleninu nožem? Pan Pokorný v diskuzi názorně předvedl, jak by měl český spotřebitel reagovat, pokud se mu na akci něco nezdá. Slevový portál hypersleva.cz názorně předvedl, jak funguje cenzura na internetu a jak arogantně se ke svým potenciálním klientům dokáže chovat.

Slevové portály, na kterých se akce objevila: Hypersleva.cz, nakupvakci.cz, kupomania.cz, fajnslevy.cz, slevadne.cz, bonusland.cz, bajecnasleva.cz Zakoupených kupónů: více než 423

Zbytečně utracených peněz: více než 11 937,-

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang