Další pochybný „hubnoucí“ přístroj

Zázračné zhubnutí do 1 hodiny. Ztratíte až 2,5 Kg na váze (pozor na váze, ne na tucích). Stačí jen, když si na 40 minut lehnete do našeho úžasného vědecky vyvinutého přístroje… Opravdu? Opravdu se najde tak hloupý člověk, který tomu věří?

Bohužel. Touha zhubnout rychle a bez námahy je v dnešní době tak silná, že jsme schopni vyhodit peníze i za naprostý nesmysl, který prokoukne i malé dítě.  Čtenáři nás upozornili na slevu 94% na slevovém portálu slevomat.cz, kde salon Anette nabízí „úžasnou“ proceduru na hubnutí. Jen za 299,- z původní ceny 5.000,- .

Podivná cena

Když pomineme nesmyslnou slevu, tak nás zaráží nejednotnost původní ceny. Stačí se podívat na jiné slevové portály nebo předchozí akce a zjistíte, že původní cena je pokaždé jiná a to dokonce při současně běžících akcích. To je jen další důkaz toho, že kosmetické salóny na slevových portálech klamou spotřebitele.

Předchozí akce na slevomatu, kde je popis úplně stejný. Souběžná akce na amplion.cz s trochu nižší původní cenou.

Negativní zkušenosti

Prošli jsme několik diskuzních fór a popravdě jsme nenašli pozitivní zkušenost s tímto přístrojem nenašli. Několik příspěvků pro ukázku z diskuze na omlazeni.cz

hhaammaa 11. 6. 2013 16:29 hod. ahoj holky, já byla před pár dny a ráda se podělím o zkušenosti. Slečna mě v podstatě beze slova uložila do lodě a odešla – to měl být asi ten osobní individuální přístup Pak hrozný vedro, prý asi 90o takže po pár minutách ze mě lilo no hrůza, ale řekla bych že hlavně jen voda (ani po půl dni jsem nesmrděla ) Mimochodem, prý se po tom nemá aspoň 4 hodiny sprchovat, takže nedoporučuju chodit jako já ráno s tím, že pak půjdete do práce Ta terapie světlem – no dole je takové malé kulaté světlo, nevím přesně jak to má fungovat, ale řekla bych že minimálně k částem, na kterých si celou dobu ležíte, se prostě nemá šanci dostat – např. zrovna k zadku, kvůli kterému jsem to šla vyzkoušet. Závěr – úbytek žádný, ani kg ani cm. Nestálo to ani za těch pár stovek ve slevě. Těch 4500,- co mají v ceníku je myslím totální nesmysl. Jestli mátě někdo kladné zkušenosti, ráda si je přečtu

Jinak přeji hezký den

sunny86 27. 7. 2013 18:10 hod.
Ahoj, tak jsem na tom spaceshipu byla, nikdo mě neměřil ani před ani po, funguje to tak, že vypotíte spoustu vody z těla, tak možná u hodně silných lidí se nějaký úbytek projeví, ale jakmile doplníte vodu, zase na tom budete stejně. Jak je uvnitř té lodi velké vedro a potíte se tak jsem to odnesla nachlazením, v době, kdy jsem tam byla se venkovní teplota pohybovala asi okolo 15ti stupňů a pršelo, takže jsem se vypotila a nastydla a doplnila tekutiny a nějaký ztracený milimetr se zase vrátil jestli něco funguje tak je to power plate, stačí 2 x týdně a postava úžasná….ale tam se zapotíte vlastním přičiněním

A jak se ke stížnostem staví slevové portály? Mažou negativní příspěvky, aby Vás oklamali pozitivním dojmem.

sunny86 27. 7. 2013 18:14 hod.
jo a ještě musím napsat mou zkušenost s jedním ze slevových portálů, kde jsem to kupovala, – napsala jsem tam do recenze něco podobného jako sem a asi do hodiny to bylo smazané, takže je jasné, že ty pozitivní ohlasy od lidí tam nechávají a negativní mažou a hodně těch recenzí mi přijde zfalšovaných, podle mě to píšou zaměstnanci těch slevových stránek. Prostě co se týká hubnutí, tak bez sportu a zdravé stravy to nejde a je lepší si koupit tenisky na běhání, permanentku do fitka nebo kopec zeleniny, než vyhodit peníze za spaceship apod. nesmysly.

Jak to funguje?

Nijak. Žádné tuky Vám to nespálí. Přístroj vám zahřeje tělo na vysokou teplotu, takže se cítíte jako v sauně a zmizí z vás akorát voda, což je ten avizovaný úbytek váhy. O tucích zde nemůže výt řeč. Už jen to, že lze tento přístroj pořídit běžně do 100 000, svědčí o jeho „kvalitě“.

Je to jen další důkaz toho, že se slevové portály staly smetištěm nekvalitních služeb a produktů. Inu i na odpadu se dá vydělat. A zase se našel další rádobypodnikatel, který neumí poskytovat kvalitní služby a tak se snaží sehnat zákazníky pochybnými způsoby. Budiž mu přán rychlý konec a málo podvedených zákaznic.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang