Čtenáři sobě – Bezcenné hodinky

Je až k neuvěření kolik nám denně přijde upozornění a stížností, které nestíháme vyřizovat, ačkoliv bychom byli hrozně rádi, kdyby se o všech pochybných akcích dozvědělo, co nejvíce lidí. Někteří naši čtenáři už nám dokonce posílají hotové články, abychom je jenom otiskli s čímž jsme neměli nejmenší problém.

Názor čtenáře

Nakupvakci.cz představuje ústřední evergreen mezi slevovými portály, nabízejícími velmi zajímavé produkty. Jistý rozpor ovšem panuje ve výkladu slova zajímavé. Nejsou až tak zákaznicky atraktivní, jako spíše komediální.

Inu, není každým dnem posvícení. Nakupvakci.cz se z vlastní iniciativy rozhodl rozvrátit zaběhlé vnímání času a tak umožnil svým důvěřivým zákazníkům, zakoupit si ohromně originální hodinky, jejichž doba trvanlivosti je srovnatelná s nepříliš čerstvou šunkou.

Ohromně inovativně působí jak samotná možnost, vidět svou kůži přes hodinky, tak malý číselník, šetřící prostor na oněch třech centimetrech průměru. Velmi praktické, zejména pro lidi s darem širokozrakosti. Onen krásný houslový klíč působí již na oficiálních materiálech nesmírně kvalitním dojmem. Švýcarská hodinářská práce, citlivé technologie, měsíce konstruktérské dřiny, životnost přesahující náš život, tak přesně o tom tento produkt absolutně není.

Ačkoliv stojí pouze 179 korun včetně dopravy, člověk tak nějak podvědomě doufá, že když už vypadá produkt subjektivně nepřitažlivě, alespoň bude fungovat. Což je takový dost zásadní konflikt reality a její značné idealizace. Jelikož každý touží po hodinkách, které fungují.

Jedná se rovněž o skvělý tip na dárek! Jistě, obdarujte ženu svého srdce zpožděním, vyhazovem z práce nebo nařčením z nevkusnosti.

Druhá stránka věci spočívá v klasickém českém fiškuntálství, kdy se nakupují po kontejnerech nekvalitní výrobky z Číny za vzduch a ty se prodávají u nás, coby extra funkční a pro život nezbytné super novinky. Originální hodinky pro milovníky hudby zakoupíte za 3.68 Dolaru, odeberete-li pouze dva a více kusů. Představa dvacetikoruny za jednotku při nákupu kontejneru je tedy dost dobře možná.:)

Kdy bude konečně vymýceno vydělávání tak podvratnými taktikami?

Pozn. redakce: Obsah zaslaného textu jsme nijak nepozměnili, vše je autentické. Třeba si díky tomu slevové portály uvědomí, že nejsme jediný, komu jejich praktiky vadí. A lidé snad konečně přijdou na to, že pod pojmem luxus krása a kvalitní zboží se skrývá naprosto něco jiného.

Zakoupeno voucherů: 816
Zbytečně utraceno: 146 064 Kč

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang