Čtenáři sobě: Prodloužení řas

Praktiky podnikatelů na slevových portálech jsou čím dál tím drsnější. Nejen, že jsou neseriozní a klamavé, dokonce už i ohrožují zdraví svých klientů. Jeden za všechny – příběh slečny, která chtěla využít akce na prodloužení řas. O co přesně se jedná?

Slečna si objednala prodloužení řas. To co ji však čekalo se dá označit jako sprostý podvod. Ze slibované akce na stránkách portálu dejsito.cz, který se mezi tím změnil ze slevového portálu na slevový agregátor.

Ráda bych se podělila o zkušenost ze salonu Factory Brno.
S prodlužováním řas mám již zkušenosti. Navštěvovala jsem svůj prověřený salon a byla jsem spokojená. V tom jsem narazila na na slevovém portálu na lákavou nabídku prodlužování řas za skvělou cenu, než jsem platila doposud v mém salonu. Nejdřív jsem trochu pochybovala, ale když jsem viděla původní cenu 1000 kč, řekla jsem si, že to budou stejně kvalitní řasy, jako v mém salonu, ale s větší slevou. Byla jsem nadšená.

Zaplatila jsem, dostala jsem voucher a ted’ už se jen objednat. Jelikož chodím každý den do práce, objednala jsem se na odpolední hodiny, aby mi to po práci pěkně navazovalo a já nemusela zbytečně jezdit domů. Zde ovšem nastává první a celkem zásadní problém.

Do práce jezdím nalíčená. Ze zkušeností vím, že tohle nebývá problém. Kosmetické salony přece mají odličovací potřeby a rádi Vás před začátkem zkrášlování odlíčí. Salon Factory ovšem odličovací potřeby jaksi nevede, takže pokud se nechcete odličovat v umyvadle, které používají kadeřníci, před všemi zákaznicemi a ještě k tomu mýdlem na ruce, doporučuji vzít si kosmetické potřeby do kosmetického salonu s sebou. V téhle fázi jsem začala vážně pochybovat o tom, zda se nechám svěřit, do péče salonu Factory, ale když už jsem tam byla, šla jsem do toho – což byl další zásadní problém číslo dvě.

Milá, drobná slečna ve věku 18ti let mě zavedla do místnosti, kde se to všechno mělo dít. Pod pojmem místnost si představte úklidovou komoru nebo pokud chcete kumbál, ve kterém je prostor pouze pro jedno značně ušmudlané lehátko. Pokud meříte více než 1,65 m budete mít další zásadní problém – nepoložíte se. Konec lehátka je na doraz natlačen na stěně, takže pokud nezvolíte první variantu pokrčit nohy, je tu druhá varianta a to – viset hlavou dolů. Já zvolila variantu jedna, uložila jsem se a šlo se na věc.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang