Čtenáři sobě: Hodinový manžel brouk pytlík

Reálné zkušenosti klientů slevových portálů jsou někdy k neuvěření. Nedávno nám dorazil jeden příběh, který jsme četli se zatajeným dechem a předkládáme vám ho jako zkušenost čtenářky s nákupem slevového voucheru na využití slubže hodinového manžela.

Hodinový manžel

Služba, která se u nás těší vcelku zajímavé oblibě, se stává pro mnohé rádoby-podnikatele a rádoby-kutily dobrým byznysem. Vážení podnikatelé, když už se rozhodnete dělat něco podobného, posílejte nám alespoň opravdu zručné muže a ne podobná stvoření.

Ještě si dovolíme jednu menší poznámku pro slevový portál slevopolis.cz, na kterém si čtenářka akci zakoupila. Vaše nedostatečné informace o poskytovateli služby jsou silně nedůvěryhodné. Pyšníte se větou: „U nás se nemusíte bát nakupovat. Jsme zakladateli Asociace slevových portálů, členem Asociace pro elektronickou komerci APEK a také členem SPIR.“, ovšem realita vámi poskytovaných informací je naprosto úděsná.

Opravdu někdo takový, jako vy, zakládá Asociaci slevových portálů? (Mimochodem, můžete nám tu asociaci blíže představit nebo alespoň podat nějaké informace o ní nebo je to jen obchodní bluff?) To opravdu budí důvěru samo o sobě.

V akci, kterou si u vás vaše klientka zakoupila, neuvádíte ani IČ podnikatele a váš odkaz. O společnosti Helena Kuchařová směřuje na stránku o společnosti STUDIO ADINA, které ani na svých webových stránkách nemá uvedeny základní kontaktní informace. Kdo je tedy skutečným poskytovatelem slevy se běžný zákazník nedozví. U vás bychom rozhodně nedoporučili nakupovat.

Doplněno 26 .3. 19:00
Na základě upozornění Martina Bareše, za což mu děkujeme, upozorňujeme na skutečnost, že Slevopolis není zakladatelem Asociace slevových portálů (neboli Asociace portálů hromadného nakupování www.nakupujemehromadne.cz), jak uvádí chybně na svých stránkách, ale pouze jakési aliance, která je však bez většího významu.

A nyní už příběh čtenářky:

Dobrý den

doslechla jsem se o vašem portálu – a ač je mi jasné, že peníze, které jsem zaplatila, mi už nevrátí – tak alespoň vaším prostřednictvím si dovoluji varovat ostatní.

Jednalo se o to, že jsem si objednala dne 11.1. celkem 2x voucher – každý za 380,- Kč na hodinového manžela. Platnost voucheru – do 30.3. Náplň – práce všeho druhu a především vlastní přezutí a žádná špína.
První voucher jsem chtěla využít 7.3. – a tak jsem zavolala na uvedené číslo Heleny Kuchařové, kde jsem měla objednat termín a sdělit co budu potřebovat. Ona dotyčná vzala mobil a já ji vysvětlovala co vlastně potřebuji opravit / především stržený závit uvnitř kohoutku termostatické vanové baterie – a pak nějaké drobnosti jako zapojení lustru a odpojení větráku/.Po 10 minutách pavlačovým hlasem zavola někam do místnosti – údajně na svého muže – a sděluje mu, co jsem jí řekla a zda to zvládne . Dotyčný odpověděl ano – a na to ona paní řekla, že přijdou spolu a místo 2 hodin bude práce hotova za hodinu. Už to mě překvapilo – ale nekomentovala jsem to .

Na den 7.3. na 13.00 jsem pozvala přítele, abych nebyla sama, když mi do bytu vejdou 2 cizí lidé….Nicméně přišel jen pán,zamumlal své jméno – ale vzhledem k tomu, že jsem ho očekávala, nevěnoval jsem pozornost jménu – a do dneška žiji v iluzi, že je to snad manžel p.Kuchařové ,se kterou jsem mluvila.Dle jejího hlasu a jeho vizáže a chování by to sedělo….

Už když vešel do bytu mě udivilo, že nemá obuv na přezutí, kteréžto konání bylo avízováno – a to jsem ještě netušila, jak šíleně mu páchnou nohy……ovšem zcela neochvějně a sebevědomě prohlásil, že má čisté ponožky. Přinesl si obrovskou krabici – ale ani vrták, který byl zapotřebí, pro odstranění strženého závitu neměl s sebou. Když konečně přišel na to , jak otevřít poklop od kotoutku, který baterii zakrýval – tak začal monolog, že toto není práce pro něj, a toto on ne – to já musím někde u instalatérů objednat odvrtání….Což mi pochopitelně bylo jasné – ale já to čekala od něho. Nicméně, když jsem viděla, že je to jen BROUK PYTLIK – samé kecy a práce žádná, tak jsem řekla, že si to tedy zařídím jinde a on odpověděl, že pokud tedy od něj nechci žádnou práci -tak ať napíšu o vrácení voucherů kde jsem objednala.

Vzhledem k zápachu, který už zamořil celou předsíň a koupelnu a dosavadním pracovním výsledkům, jsem řekla, že tedy od něj žádnou další práci nechci a napíši si vrácení svých 780,- Kč. S tím dotyčný odešel.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang