Co nabízí kreditní karta CETELEM

Díky Kreditní kartě CETELEM může výhodně nakupovat každý. Zaplatí-li kreditní kartou, získá nejen bonusy za využívání karty, avšak i bezúročné období až na 55 dní. Jaké další výhody karta má?

Vybírat hotovost se může s kreditní kartou z kteréhokoliv bankomatu v ČR i v zahraničí v případě, že bankomat akceptuje karty MasterCard. Výhodou jsou také zdarma 3 výběry z bankomatu v naší republice.

U některých obchodních řetězců jako je Interspar, Globus, Albert a mnoho dalších se dá využívat hotovostních výběrů CashBack. Podmínkou je nákup nad 300 Kč. V tomto případě si pak zákazník může odnést 1 500 Kč v hotovosti, které jsou bez poplatků.

S kreditní kartou CETELEM se přes bankomat dá dobít i kredit v mobilním telefonu.

Kreditní karta je CETELEM je vlastně krátkodobým úvěrem, kterému se říká revolving. Ten umožňuje opakované čerpání až do sjednaného úvěrového limitu.

ge-kreditka-9678862
S kreditní kartou CETELEM se přes bankomat dá dobít i kredit v mobilním telefonu.

Jak a kde získáte kreditní Kartu CETELEM

Nejjednodušší cestou je zřídit si kreditní kartu CETELEM přes internet. Druhou možností je zajít si přímo na pobočku. V obou těchto případech získá klient nulový úrok na první tři měsíce. Kartu CETELEM si může zřídit také u obchodních partnerů, kteří nabízí nákup na splátky.

Každý měsíc kreditní karta nabízí několik odměn. Zdarma výběry do 1000 Kč doma i v zahraničí, vrácení až 2 % z ceny všech nákupů maximálně do výše 400 Kč. Bude-li klient platit virtuální kartou CETELEM, může dostat nazpět až 3 % z ceny ze všech nákupů přes internet. Maximální částka je 600 Kč. A navíc si může nechat proplatit až 4% za nákup pohonných hmot, maximálně do 800 Kč.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang