Armex Energy a.s

Armex Energy, a.s. je alternativní dodavatel elektrické energie a zemního plynu se sídlem v Děčíně. Na trhu s elektřinou působí od roku 2006, na trhu se zemním plynem od roku 2010.

Své služby Armex Energy aktivně nabízí především podnikatelským subjektům a neziskovým organizacím. Specializuje se na individuálně nastavené nabídky na dodávku energií.

Armex Energy je ryze český dodavatel s více než 17 let dlouhou tradicí. Společnost dodává energie téměř 100 000 spokojených zákazníků. Hlavní hodnotou společnosti je férové a transparentní jednání.

Společnost zaměstnává důkladně proškolené pracovníky, kteří dbají na přívětivý zákaznický servis a svým klientům vždy vycházejí vstříc.

Armex Energy přináší svým klientům pravidelné aktuality z oblasti energetiky, které lze dohledat na webových stránkách společnosti.

Fotovoltaika na míru

Armex Energy přichází s nabídkou fotovoltaických systémů přímo na míru zákazníka. Pomůže s vyřízením dotací a poskytne kvalitní komponenty i profesionální servis.

Díky fotovoltaické elektrárně dosáhne člověk energetické soběstačnosti a nemusí se tak spoléhat na veřejnou distribuci elektřiny.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang