Vytvoření karikatury chameleonem

Proč chameleonem? I inzerenti na slevových portálech jsou mnohdy vynalézaví a když se to nepovede na jednom slevovém portálu, změníme pár kontaktních údajů, aby si to náhodou spotřebitelé neuvědomili. Nic však nezakryje nespokojenost klientů, kteří si zakoupili slevový voucher a s odvedenou prací nejsou spokojeni.

S blížícím se podzimem roku 2012 se na portálu slevomat.cz objevila nabídka na zhotovení karikatury podle vámi vybrané fotky.

Zhotovení karikatury

Vše vypadá naprosto v pořádku až na průměrné hodnocení předchozí akce. Nestává se moc často, že by lidé, nakupující na slevových portálech, hodnotili nabídku tak špatně, ale i tak se na slevovém portálu zobrazila podruhé. Výsledek však na sebe nenechal dlouho čekat a první nespokojený zákazník se ozval. Zkuste sami posoudit, zda výsledná práce odpovídá slibovaným a ukázkovým karikaturám na slevomatu.

Jednou to nevyšlo, zkusíme to jinde

Nyní se však dostáváme k jádru problému. Po neúspěšné akci na jednom slevovém portálu se náš chameleon přesouvá na další, poněkud nevábné místo a to na nechvalně známý portál nebeslev.cz. S mírně upravenou nabídkou. O 600 Kč nižší původní cena (na slevomatu 2400, na nebeslev 1800).

 Copyright © 2023 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang