Správce financí

Správce financí má ve své nabídce jednu z moderních metod, jak hradit jednotlivé splátky. Systém automaticky vygeneruje tzv. QR kód, který se dá jak vytisknout, tak oskenovat do chytrého telefonu a prostřednictvím mobilního bankovnictví zadat příkaz k úhradě.

Druhou z možností je úhrada splátky pomocí terminálů Sazka. Stačí si vytisknout čárový kód a splátku uhradit přes terminál. K aktivním operacím, které se dají provádět, patří převod hotovosti z kreditní karty na běžný účet, přičemž si každý může vybrat, zda částku splatí jednorázově, nebo si splátky rozloží do splátkového kalendáře. K dispozici je i změna internetového limitu.

Registrace pro aplikaci je rychlá a jednoduchá.

Správce financí – registrace

Pro využívání aplikace Správce financí homecredit, je nutné se do ní zaregistrovat. V prvním kroku je nutné vyplnit osobní údaje a dát souhlas s jejich zpracováním. Na mobilní telefon přijde potvrzovací kód, který následně stačí napsat do určeného políčka.

Třetím krokem je vyplnění ověřovacích otázek. Předposledním krokem je vypsání přihlašovacích údajů a nastavení bezpečnostních otázek. Následuje poslední krok, což je podepsání smlouvy.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang