Profesionální skartace dokumentů se vyplatí

Potřebuje-li se člověk či firma ekonomicky, ekologicky a především šetrně zbavit většího množství dokumentů. Může všechno vsadit na profesionální služby v této oblasti. Jaká společnost se určitě vyplatí?

Výbornou volbou je společnost Ekoskart, která se touto problematikou zabývá.

Komplexní likvidace jakýchkoli dokumentů

Profesionální skartace dokumentů pochopitelně pojímá likvidaci listů papíru aneb bloků či knih. V současnosti jsou ovšem data zanesena především elektronicky, a to hlavně na nejrůznějších nosičích typu DVD či DC anebo ještě na starých disketách.

dokumenty
Profesionální firma zvládne zlikvidovat dokumenty, CD, DVD a vše, co člověk potřebuje z archivu zlikvidovat.

Vše je často třeba zlikvidovat a v domácím prostředí by si s takovýmto úkonem poradil člověk jen velmi složitě. Podobný problém by nastal i se zalisovanými důležitými dokumenty, mezi které patří občanské průkazy, pasy a další. U Ekoskartu si zákazník může být jist zcela ekologickou likvidací veškerých dokumentů a naprostou diskrétností.

Velkokapacitní skartovačka si poradí

Veškerá likvidace je realizována na vysoce výkonné profesionální velkokapacitní skartovačce HSM FA 500.2. Ta nabídne možnost výstupní velikosti částic stanovenou na 6×40 až 53 mm. Přesné normy NBU zabraňují uvádění přesného rozměru výstupní velikosti částic.

Pokud člověk potřebuje skartovat velké množství dokumentů, může klidně využít i možnosti jejich přepravy z původního místa tam, kde budou zlikvidovány. Při procesu skartace může být přítomen a na veškerou činnost dohlížet, což ještě více podpoří maximální průhlednost celého procesu.

Vystaven bude samozřejmě také protokol o ekologické likvidaci. Pytle, bedny a šanony budou vráceny v původním stavu nazpět. Velkou výhodou je pochopitelně také velmi nízká cena celého procesu.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang