Pobočky mBank

Banka nové generace, mBank, je na českém trhu již téměř 7 let. Zapsala se jako internetová banka s bezpoplatkovou politikou a transparentním přístupem, čímž se liší od „klasických bank“.

Vedení běžného účtu, internetbanking, platby, příkazy, to vše bude mít klient zdarma, pokud si pro své finance vybere mBank.

penize
mBank má své pobočky a mKiosky v několika městech.

mBank pobočky a mKiosky

U mBank jako klient obsluhujete svůj účet přes internetové a telefonické bankovnictví. Pobočky mBanky a mKiosky pak jsou využívány klienty hlavně jako poradenská centra. MBank pobočky jsou v Brně, Hradci Králové, Liberci, Ostravě, Plzni, Praze a Zlíně.

Zde si klient také může sjednat hypotéku. MKiosky leží v obchodních centrech v těchto městech: v Brně, Hradci Králové, Liberci, Českých Budějovicích, v Jihlavě, Olomouci, Ostravě, Plzni, Praze, Ústí nad Labem a Zlíně.

Ke komunikaci s mBank a s ostatními klienty navzájem lze použít mFórum. Novinky z banky, různá upozornění a informace týkající se produktů jsou na mBlogu. Banka má také mRadu, což je skupina lidí, kteří jsou voleni na jeden rok a zajímají se o fungování a vývoj banky.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang