MojeBanka a její služby

Díky této službě bude mít klient aktuální informace o všech produktech a účtech, které si zpřístupní v MojeBanka. Jaké to jsou?

Bude se moci podívat na historii příkazů, které zadal. Může si nechat posílat prostřednictvím SMS zpráv, emailů či faxů například aktuální zůstatek na účtu, oznámení o operacích platební kartou a jiné. Najde zde i přehled dostupných úvěrových limitů, informace o nabídkách KB, nebo o provozních záležitostech, které budou dostupné prostřednictvím služby „Schránka“.

Má možnost nahlédnout a stáhnout si elektronický výpis k účtům a kartám, upravovat limity k platebním kartám a povolit či zablokovat kartu pro platby na internetu.

duchodove_pojisteni
MojeBanka funguje zcela online z pohodlí domova – na notebooku, tabletu i mobilním telefonu.

MojeBanka – další možnosti plateb a operací

Prostřednictvím služby může zadávat příkazy k úhradě nebo inkasu, zadávat trvalé příkazy, povolení k inkasu a další. Služba umožňuje dobíjení kreditu všech tuzemských operátorů a je-li u Vodafone, můžete zaplatit i fakturu. Pokud si potřebuje klient vzít úvěr, má možnost si ho sjednat online.

Na MojeBanka může klient investovat do podílových fondů. Jako klient Komerční banky může kdykoliv využít telefonní poradenství.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang