Gyro bowl si dělá z rodičů dobrý byznys

Rodiče s malými dětmi jsou velmi oblíbenou cílovou skupinou podnikatelů. Ti slušní se jim snaží pomoci a nabídnout jim kvalitní produkty, které jim pomohou s rozvojem a výchovou dětí. Pak je tu druhá část podnikatelů, kteří vymýšlejí nepotřebné zbytečnosti a snaží se z důvěřivých rodičů pomocí marketingových triků vytáhnout peníze. Jedním z krásných případů je údajně „nevyklopitelná“ miska Gyro bowl.

Nejde o nic víc než obyčejnou „s****u“ dováženou kdoví odkud. Internetový obchod boombashop.cz, který gyro bowl na slevovém portálu amplion.cz aktuálně inzeruje se ani nenamáhá zveřejnit základní údaje o tomto produktu, ale vzhledem k údajům v obchodním rejstříku si o původu produktu může udělat každý vlastní názor.

U celé akce samozřejmě nesmí chybět ukázkové propagační video, které jistě nadchne některé rodiče.

A teď takový menší trapas. Po skončení propagačního videa se Vám automaticky nabídnou další podobná videa. Několik z nich pak ukazuje použití gyro bowl v praxi. Reklamní fikce x realita. Vítejte ve světě marketingových specialistů.

2 a půl letý chlapec, který vyklopí nevyklopitelnou misku

Co udělá normální 8-měsíční dítě s Gyro bowl

Wow, našli jsme geniální děti, které dokázaly vyklopit nevyklopitelnou misku, jak nám vnucují slevové portály a boombashop. Ale teď už vážně. Opravdu jste věřili reklamním textům a propagačnímu videu? Podle počtu nakoupených „s****k“ se takový opravdu našli. Určitě se najde někdo, kdo bude tvrdit, že je to alespoň dobrá hračka, kterou koupil levně. Ano hračka možná, ale levně? I z tohoto omylu vás vyvedeme.

Předražené zboží není ani po slevě nejlevnější

Slevové portály velmi často argumentují tím, že i přes to, že koupíte „s****u“, koupíte ji nejlevněji. Dobrý argument pro nákup zbytečnosti. A pak, že lidé nemají peníze. Původní cena, kterou prezentuje boombashop je silně nadsazena, ale budiž, cenová politika je věcí každého podnikatele. Samozřejmě pro vyvolání dojmu velké slevy je potřeba dát původní cenu co nejvyšší. Projeďme si nyní vývoj cen gyro bowl na slevových portálech:
Chcislevuzadarmo.cz v prosinci – 198,-
Slevomat.cz v březnu – 169,-
Ulovto.cz – 169,- asi v březnu
Slevopolis.cz v květnu – 159,-
Slevomat.cz v červnu – 89,-
Amplion.cz v červenci – 89,-
Bajecnasleva.cz v červenci – 89,-

A další….

A stejně to je drahé

Díky Slevomatu, který nás odkázal na portál heureka.cz pro ověření ceny, jsme si ověřili, že se tato zbytečnost dá koupit na Aukro.cz nebo v eshopu Giganto.cz za 79,- ale i 69,- a světe div se, bez slevy. Takže jsme si ověřili, že i Slevomat sám ukazuje lidem, že se nabízené zboží dá koupit jinde levněji bez slevy. Wow, to chce odvahu.

Jo a mimochodem. V USA je běžně dostupná do 3$.

Gratulujeme ke koupi další zbytečnosti

Ti z nás, kteří už mají děti, se shodli na tom, že by podobnou věc v životě nekoupili. Víte jaký je rozdíl mezi Gyro bowl a normální miskou? Žádný. Naučte dítě správně držet misku, stejně jako se správně musí držet i Gyro bowl a máte nevyklopitelnou misku. Kupte raději dětem pořádnou hračku, která bude rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti a přestaňte cpát peníze do reklamních zbytečností. Nebo snad chcete naučit dítě, že když bude s talířem mávat na všechny strany, tak se mu jídlo nevysype? Opravdu praktická zkušenost, kterou v životě jistě uplatní.

Slevové portály, na kterých se akce objevila: Amplion.cz, Slevomat.cz, Slevopolis.cz, Ulovto.cz, Chcislevuzadarmo.cz, Bajecnasleva.cz, Slevynamiru.cz, Slevuska.cz, a další… Zakoupených kupónů: více než 1 134

Zbytečně utracených peněz: více než 146 286,-

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang