Cena kondomů

A je to tu zase. Nastřelíme původní cenu extrémně vysoko, na eshop tuto nabídku pro jistotu ani nedáme a necháme zákazníky objednávat po emailu, aby se nepřišlo na to, že původní jednotková cena za kondom vychází výrazně dráž než když si na eshopu koupíte jeden jediný. Opravdu to slevovému portálu ani poskytovateli slevy nepřipadá už trapné?

Na portálu hyperslevy.cz jsme narazili na úžasnou nabídku 36ks durex kondomů. Původní cena jednoho kondomu vychází (po odečtení poštovného) na 18,2 Kč. Na eshopu však stojí jeden kus stejného kondomu 14,9. Je divné, že když si koupíte více kusů, platíte za jednotku více, že?

Dobře, už si tu nebudeme hrát na blbečky a nalijeme si čistého vína. Cena byla navýšena, aby šla udělat pořádná sleva a na akci byl ještě nějaký zisk Proč ne, tohle je věc podnikatele a slevového portálu. Ovšem prezentovat tuhle nabídku jako úžasnou? Vždyť to postrádá logiku.

Snaha zaobalit do ceny poštovné a případné směšné dárky pro první kupující, je jen snaha mít zadní vrátka pro případ, že by někdo upozornil na vyšší cenu.

V tomto případě ani slevový portál ani poskytovatel slevy nepochopil o čem celý systém slev je a snaží se oblbnout spotřebitele přemrštěnou původní cenou. Akci v žádném případě nedoporučujeme.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang