Antislevy jsou trnem v oku

V poslední době se nám v diskuzích začaly množit anonymní příspěvky, které kritizují obsah a práci tohoto portálu. Podobné reakce jsme očekávali. Některým lidem můžeme opravdu vadit. Většinu z těchto příspěvků píší v anonymitě slevové portály nebo podnikatelé, kteří nemají čisté svědomí a bojí se zveřejnění pravdy, což by mohlo neblaze ovlivnit jejich plány. Nebojíme se otevřené kritiky, jsme připraveni na diskuzi.

Pozitivní reakce uživatelů ale silně převládají a to nás motivuje k tomu pokračovat v této činnosti. Podněty, které nám zasíláte jsou odrazem lidí, kterým není lhostejné, jak s nimi někteří podnikatelé nakládají.

Anonymní prostředí diskuzí skýtá prostor pro útoky „odvážlivců“, kteří se nedokáží postavit za svůj názor veřejně a doufají, že jim prostředí internetu ulehčí možnost vyjádření ve snaze shodit práci jiných. Nejvíce nás pobavil asi příspěvek, kde se nás snaží jeden člověk zdiskreditovat tím, že odhalí naši identitu a najde na nás vše možné, jen aby ukázal, že jsme ti nejhorší.

Vše dělá pod rouškou anonymity a používá metody skrytí identity, aby nebyl tak snadno dohledatelný. Když pomineme skutečnosti, že zveřejňování osobních údajů je v rozporu s právním řádem České republiky, je pro nás snaha o zveřejnění informací o nás velmi zábavná.

Abychom ulehčili našemu anonymnímu detektivovi práci, má kdokoliv z Vás možnost napsat na jakub.sobotka@antislevy.cz nebo jan.adamek@antislevy.cz a zeptat se na cokoliv. Rádi vám odpovíme, protože nemáme, co skrývat. Pokud se budete mít zájem setkat, uděláme si na vás čas.

Jeden vnímavý čtenář nás upozornil na skutečnost, že Jan Adámek inzeroval své služby na Slevomatu. Ano, inzeroval, no a? Nejsme v žádném případě proti inzerci na slevových portálech za účelem propagace. I na základě toho, že Jan Adámek má nějaké zkušenosti s inzercí na slevových portálech a ví. jak to v oboru chodí jsem ho požádal o spolupráci.

Velmi nás těší, že pro někoho je to obrovská senzace. Jan je normální živnostník a to, že někdo považuje za skandální, že pracuje a diskutuje v internetových diskuzích (ne anonymně), nás opravdu velmi pobavilo. V dnešní době je asi opravdu divné, když se někdo živí poctivou prací. Také by mě zajímalo, zda se našemu anonymnímu detektivovi podaří odhalit, na kterém slevovém portálu inzeroval Jakub Sobotka, ale tak dobrý asi nebude.

Všimli jsme si, že jsou zde tři skupiny lidí, kteří čtou naše články.

  1. Spotřebitelé, kteří jsou rádi, že je zde takový portál a sami nám posílají své podněty. Těch je většina.
  2. Slevové portály, které se s námi již zkontaktovali a společně pracujeme na zvýšení ochrany a informovanosti spotřebitele. Takovými jsou z těch největších Slevomat.cz a Vykupto.cz, u kterých je vidět, že jim opravdu záleží na tom, aby se na jejich portálech objevovali seriózní nabídky. Této spolupráce i přístupu si nesmírně vážíme.
  3. Třetí skupinu tvoří podnikatelé a slevové portály, kterým jsme trnem v oku a kteří velmi rádi anonymně přispívají do diskuzí a snaží se celý projekt maximálně shodit a najít sebemenší chybu, v které by nás dostatečně vymáchali. Jejich anonymita ale není skutečná, díky našim šikovným programátorům lze velmi dobře sledovat, kdo v našich diskuzích přispívá. Zveřejňovat Vás nebudeme, nemáme zapotřebí potírat Váš názor tak, jak to předvádíte vy.

Respektujeme svobodu slova.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang