Vyjádření Slevomatu k situaci CK Solymar

Slevomat navázal spolupráci s CK Solymar na základě předloženého certifikátu o pojištění proti úpadku, platného od 1. března 2013 do 28. února 2014. Na zájezd vybraný pro prezentaci na Slevomat.cz jsme realizovali mystery shopping, zúčastnili se zájezdu a výsledek byl velmi uspokojivý. Hodnocení proběhlých zájezdů ze stran našich zákazníku je 4.5 z pěti možných.

Udělali jsme vše, co bylo v našich silách, abychom ověřili kvalitu poskytovaných služeb a důvěryhodnost partnera. V těchto chvílích čekáme na oficiální vyjádření partnera k vzniklé situaci, které teprve uvede vše na pravou míru. V žádném případě se nechceme pouštět do zbytečných spekulací kolem situace v CK.

Všichni naši zákazníci jsou v současné době v České republice. Ti, kteří ještě neodcestovali dostanou v nejbližší době odškodnění z našich prostředků. Tímto způsobem přistupujeme k zákazníkům ve všech případech, kdy dojde k pochybení ze strany našeho partnera.

Vzniklá situace nás velice mrzí a snažíme se vše řešit co nejrychleji, aby byl negativní dopad pro zákazníky co nejmenší.

Ivo Šmíd
obchodní ředitel portálu Slevomat

 Copyright © 2023 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang