Předražené zeštíhlující šaty Lipodress

Vytváření umělých slev je na slevových portálech už běžnou praxí. Často se jim ale stává, že produkt lze na trhu sehnat levněji i bez slevy než jak inzerují v uměle vytvořené slevové akci. Jedním z případů je i údajná novinky na trhu zeštíhlující šaty Lipodress.

Tato úžasná novinka hodna teleshopingových pořadů se nyní prodává na portálu nakupvakci.cz za skvělou cenu 219 Kč po úžasné slevě 81 % (1125 Kč).

Akce na nakupvakci

Jak nás upozornila pozorná čtenářka. Tyto šaty se dají na internetu koupi i bez slevy za nižší cenu a to například v eshopu zlatydul.cz

Vysněná původní cena

Původní cena 1.125,- Kč je totální výsměch všem nakupujícím. To už jste tam rovnou mohli dát původní cena 9.999,- Kč, aby byla sleva ještě vyšší. Běžná tržní cena (v zemích, kde se šaty lipodress prodávají) se pohybuje kolem 300 – 500 Kč. Jde především o zaváděcí ceny.

Jak už ukázal český trh, hodnota šatů je něco pod 200 Kč. Kvalitu posuzovat nebudeme. I na českém trhu se ceny eshopů prodávajících šaty na slevových portálech pohybují okolo 600 – 700 Kč. O ceně uváděné na slevovém portálu jako původní silně pochybujeme.

Ženy. Když už to budete kupovat uvědomte si dvě věci. Kupujete to jako stádo ovcí jen proto, že je tam sleva. A navíc budete jako stádo ovcí i vypadat.

Zakoupených voucherů: 76 Zbytečně utracených peněz: 16 359 Kč

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang