Předražené zeštíhlující šaty Lipodress

Vytváření umělých slev je na slevových portálech už běžnou praxí. Často se jim ale stává, že produkt lze na trhu sehnat levněji i bez slevy než jak inzerují v uměle vytvořené slevové akci. Jedním z případů je i údajná novinky na trhu zeštíhlující šaty Lipodress.

Tato úžasná novinka hodna teleshopingových pořadů se nyní prodává na portálu nakupvakci.cz za skvělou cenu 219,- Kč po úžasné slevě 81% (1125,-)

Akce na nakupvakci

Jak nás upozornila pozorná čtenářka. Tyto šaty se dají na internetu koupi i bez slevy za nižší cenu a to například v eshopu zlatydul.cz

Levnější bez slevy

Vysněná původní cena

Původní cena 1125 je totální výsměch všem nakupujícím. To už jste tam rovnou mohli dát původní cena 9999 Kč, aby byla sleva ještě vyšší. Běžná tržní cena (v zemích, kde se šaty lipodress prodávají) se pohybuje kolem 300 – 500, ale jde především o zaváděcí ceny. Jak už ukázal český trh, hodnota šatů je něco pod 200,-. Kvalitu posuzovat nebudeme. I na českém trhu se ceny eshopů prodávajících šaty na slevových portálech pohybují okolo 600-700 Kč. O ceně uváděné na slevovém portálu jako původní silně pochybujeme.

Ženy. Když už to budete kupovat uvědomte si dvě věci. Kupujete to jako stádo ovcí jen proto, že je tam sleva. A navíc budete jako stádo ovcí i vypadat.

Zakoupených voucherů: 76 Zbytečně utracených peněz: 16359

Portály, kde se sleva vyskytuje: slever.cz, nakupvakci.cz

 Copyright © 2022 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang