Předražené neluxusní pero

Díky slevovým portálu se na českém trhu rozjel byznys se šperky a příslušenstvím značky Swarovski Elements. Bohužel se mnozí nakupující domnívají, že kupují luxusní zboží. Ve skutečnosti jde o levné (převážně čínské) dovezené produkty, které se vyrábí sériově a s originály Swarovski mají společného asi tak jako eidam s parmezánem. V domnění, že nakupují levné a luxusní zboží, berou nakupující slevové nabídky útokem. Ve skutečnosti však nakupují předražené nekvalitní zboží. Ano, může být i pěkné, ale skutečná hodnota je řádově daleko níž. Představte si, že nakoupíte v úžasné slevě plastový šperk a někdo by vám řekl, že ten samý sehnal o polovinu levněji v běžném obchodě bez slevy. Akorát se to nestane, na což prodejci, skrývající se za marketingově obchodními bláboly spoléhají. Ale podívejme se na krásný příklad.

Na portálu amplion.cz se objevila nabídka na úžasný dárek na Valentýna. Originální kuličkové pero vykládané krystaly Swarovski elements od eshopu crystalone.cz.

Akce na amplion.cz

Neoriginální pero Swarovski

Ať mi prodejce odpustí, ale tohle nelze považovat za originál. Je to urážka značky Swarovski. Pokud jste viděli originální pero Swarovski, jistě mi dáte za pravdu, že k originálu má tohle daleko. Pro ostatní srovnejte sami:

Vlevo napodobenina, vpravo originál Swarovski

Vidíte ty markatní rozdíly? Barvené variace má originál Swarovski samozřejmě také.

Přemrštěná cena před i po slevě

Původní cena 1049,- Kč? To už je cene, která se blíží originálu Swarovski. Podívali jsme se na heureka.cz a nalezli jsme běžnou cenu v jiných internetových obchodech. Posuďte sami, zda je původní cena přemrštěná.

Pero na heureka.cz

Myslíte si, že cena po slevě je nejvýhodnější? A co když vám ukážeme, kde sehnat pero za 279,- Ano, sice bez poštovného, ale je možný i osobní odběr.

Pero za 279,- na alfa-sperky.cz

Neurazte na Valentýna ženu

Nenechte se oklamat marketingovými řečmi o luxusu, exkluzivitě, slevě a tipu na úžasný dárek pro ženu na Valentýna. Pokud jí koupíte něco takového, bude to spíš důkaz toho, že jí chcete oklamat rádobyluxusními levnými šunty. Navíc u toho budete vypadat jako blbec. Na eshopu crystalone.cz bychom nákup v žádném případě nedoporučili, pokud nechcete vyhodit peníze. Akce měl i na dalších slevových portálech: Kupdnes.cz a hyperslevy.cz.

Zakoupených voucherů: 164 Zbytečně utracených peněz: 58 056,-

Portály, na kterých eshop inzeroval: amplion.cz, hyperslevy.cz, kupdnes.cz

 Copyright © 2022 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang