Posouváme Antislevy dál

Po úspěšném rozběhnutí portálu Antislevy nás velmi potěšila podpora, kterou nám spotřebitelé vyjadřují. Posíláte nám své příběhy a podněty ke zkoumání, za což jsme neskutečně rádi. Na druhou stranu jsou tu i negativní reakce, kterých si nesmírně vážíme, protože celý tento projekt posouvají dále.

Rozhodli jsme se, že nezůstaneme jen u slov a vytipujeme si akce, které nám přijdou zvláštní a které si osobně otestujeme. Vybaveni notnou dávkou odvahy a technickými vymoženostmi jsme se vydali testovat slevové nabídky. Už dnes vám přineseme reportáž z naší první akce a máte se opravdu na co těšit.

Můžete se těšit na videa, fotky, názory, nečekané situace a bezprostřední dojmy. Nechceme jen kritizovat nebo hodnotit, ale přineseme i rady a nápady, jak pojmout celou akci z pohledu podnikatele lépe a jak využít její potenciál. Snad se nám podaří přinést inspiraci zoufalým podnikatelům, kteří se domnívají, že bez slevových portálů jsou ztraceni. Nebudeme za každou cenu hledat nějakou špínu, pokud bude slevová akce naplní naše skromná očekávání, rádi ji doporučíme pro další užití.

Štítky: Antislevy

 Copyright © 2022 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang