Podivná cenotvorba u tantrických masáží

V době, kdy každý zdražuje, se najdou i služby, které dokáží zlevnit a to dokonce vícekrát v období několika málo měsíců. Jde o vstřícný krok směrem ke klientům nebo se jedná o služby, které byly na začátku předražené, aby se na slevě vydělalo, co nejvíce? Ukažme si to na časové ose.

Zaměřme se nyní na jeden pražský salon a jeho 90-minutovou tantrickou masáž v aktuální hodnotě 2 700,-

Březen – květen

V březnu roku 2012 jste mohli využít první, námi nalezenou, nabídku Salonu Luccy na tantrickou masáž, resp. Exkluzivní masáž s prvky tantry, jak deklaruje nadpis. Původní cena byla stanovena na 4000,- a sleva 58% z ní udělala cenu 1690,- Na první pohled to vypadá jako klasická slevová akce. Až na tu původní cenu.

Květen – červen

Tento měsíc se dostáváme na aktuální hodnotu klasické 90-minutové tantrické masáže, která je aktuálně uvedena na stránkách. www.tantraprague.cz/nabidka.html

Červenec – srpen

A jsme v nejlevnějším období, kdy původní cena masáže dosáhla kritické hodnoty 2000,- na portálu slevto.cz Sleva už je ale jen 51%

Obdobná akce byla udělána zřejmě ještě jednou s platností poukazů 10.9. – 10.11.2012 na stejném portálu.

Přítomnost

Aktuálně je na portálu slevy.cz nabízena 70-minutová masáž s původní cenou 2 350,-. Tuto cenu se nám nepodařilo ověřit, jelikož se na webu nevyskytuje.

Zkušenosti

Snad poprvé se v diskuzi objevily zkušenosti uživatelů. Bohužel jsou jen dvě a jedna pozitivní a jedna negativní. Těžko z toho vyvodit nějaký konkrétní závěr. Komentáře z portálu slevy.cz:

21.10. 19:02 sarka ,pavel: Krasny vecer ,zkusili jsme z parterkou spolecnou masaz ….meli jsme trosku obavy ale byli jsme mile prekvapeni ,krasnej zazitek ,budeme urcite opakovat Sarka ,Pavel 22.10. 11:29 Katka:

Sama jsem salon navštívila v září a rozhodně NEDOPORUČUJI !!! O čistotě prostředí se mluvit rozhodně nedá! Rozbitá a především plesnivá zástěna + neodtékající vanička, z/do koupelny se jde přes vstupní chodbu… Dalším co o „kvalitě“ salonu svědčí je to, že při minulé akci bylo někomu na dotaz ohledně možnosti výběru masérky odpovězeno, že během 14 dní bude na webu nová fotogalerie. Bylo to v červnu a stále tam žádná není icon_sad-3661915 http://www.slevy.cz/-sleva-tantra-masaz-uvolneni/slevy/diskuze/deal_id/481 Někoho vyfotit a dát na web zabere maximálně půl hodiny, tady jim nestačí ani 4 měsíce!

Závěr

Podivné machinace s cenou v průběhu roku nejsou příliš normální, ale jsou čistě otázkou samotného provozovatele. V nás jako potenciálních klientech nevzbuzují přílišnou důvěru a v případě, že bychom využili první nejdražší akce, cítili bychom se velmi zklamáni. Jak už jsme upozornili v předchozím článku o tantrických masážích. Původní cena 4000,- za 90-minutovou masáž v nás vzbuzuje dojem uměle navýšené ceny. Bohužel nebylo možné dohledat ceník z předchozího období a tak tuto informaci nemůžeme 100% zaručit. Podobné praktiky nasazení vyšší ceny při spuštění stránek nebo prodeje jsou ale bohužel na trhu slevových portálů běžnou praxí.

Štítky: fajnslevy, slevto, slevy

 Copyright © 2022 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang