Nezamotejte se do svých vlastní akcí

Je to pár dní, kdy jsme upozorňovali na změnu cen v průběhu roku na slevových akcích a narazili jsme na další případ. Tentokrát ale nesedí ani údaje na stránkách s pořádanou akcí.

Jízda v Lamborghini na hromadaslev.cz

Problém je, že za uváděnou původní cenu, která je na webu nedostanete 30 minut jízdy, ale celou hodinu.

Stránky showcars.cz

V předchozích akcích byly ceny cca poloviční.

Sleva na slevopolis.cz

Může se jednat o chybu, ale může jít také o záměr vydělat více peněz, protože se původní akce ekonomicky moc neosvědčili. Proč ale tímto snadno zjistitelným způsobem. Může podnikatel, který lajdácky připravý slevovou akci poskytovat kvalitní služby? Určitě ano, ale pro klienta je to velké riziko. Škoda.

Recenze nic moc

Na portálu hromadaslev.cz je akce na 30 minut řízení Lamborghini Gallardo.
Zkušenosti s touto akcí si můžete přečíst v článku na portálu realitaslev.cz nebo v diskuzích na slevových portálech hyperslevy.cz a slevy.cz

Kde se stala chyba?

Celý problém tkví v nepřipravenosti akce a v nadměrném zatížení pořadatelů, kteří nepočítali s pravidelnou údržbou a nestíhají tak v době končících akcí odbavovat objednávky. Z toho vzniká spousta nepříjemných zkušeností i přes to, že za standardních podmínek by akce mohla být skvělým zážitkem.

Úvaha na závěr

Docela by nás zajímala rozvaha nad smyslem této akce. Opravdu je vhodná cílová skupina uživatelů pro tuto společnost na slevových portálech. Kolik lidí, kteří se honí za slevami, se reálně vrátí a využije akci za plnou několikanásobně vyšší cenu? Doufejme, že záměr této akce byl jiný.

Štítky: hromadaslev

 Copyright © 2022 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang