Kosmetický salon nezná lidské tělo

2999 Kč za trvalou epilaci laserem na celém těle! Zbavte se chloupků úplně všude. – Senzace, že? Ale co když celé tělo není celé tělo a trvalá epilace není zase až tak trvalá? I takové zavádějící titulky můžete nalézt na slevových portálech. A to ještě není vše.

Za pár dní tomu bude přesně rok, co se na portálu slevomat.cz objevila úžasná akce na epilaci:

Epilace na slevomatu

Titulek je mírně zavádějící

I přes skvostně znějící nadpis se v textu dočtete upřesňující informace:

Varianta s permanentkou na celé tělo zahrnuje tyto partie – horní ret, mezi obočím, brada, kotlety, podpaží, předloktí, nadloktí, prsty na rukou, břicho-pupík, hrudník, okolí bradavek, třísla-bikiny, třísla-Brazílie, lýtka, prsty na nohou, nárty.

Ať hledáme jak, hledáme, kde jsou stehna, záda, holeň nebo kolena? Podobný dotaz neunikl ani zájemcům o tuto akci. A hle v odpovědích salonu se dočteme, že ačkoliv si koupíte voucher na epilaci celého těla, musíte si některé části dokoupit. Zřejmě majitelé salónu chyběli na biologii, když se probíralo lidské tělo a nebo si neuvědomují, že tělo má i další části, ne jen ty menší, kde je méně chlupů.

Je to opravdu trvalé?

Opravdu vám na tuto otázku musíme odpovídat? Pro kosmetické salóny speciálně: Trvalé neznamená dočasné. Vyhledejte si na internetu diskuze o zkušenostech s epilací a drtivá většina převážně klientek vám potvrdí, že jim za pár měsíců (nejčastěji za dva) chloupky opět začaly růst. Vážení čtenáři. ŽÁDNÁ epilace laserem vám nezaručí trvalé výsledky.

Je to vůbec bezpečné?

Odborníci nedoporučují provádět tyto zákroky v kosmetických salónech. Vy z vás, kteří jste již na podobném ošetření byli, zkuste zavzpomínat, zda s vámi někdo řešil citlivost pleti, pigment, atd… Co kdyby vám někdo dopředu řekl, že můžete dopadnout, jako jedna klienta, která navštívila neprofesionální kosmetický salón:

Že už vám ta akce nezní tak senzačně? Ale to ještě není vše.

Ceny se po akci mění

Představte si, že jste podnikatel a vstupujete do zaběhnutého trhu. Opravdu zvolíte ceny, které výrazně převyšují vaši konkurenci, abyste uspěli? Srovnali jsme ceny v průběhu akce a cca rok po akci:

Změna cen

Uznáváme, že cenotvorba je plně v režii podnikatelů, ale tohle se nám zdá už trochu zvláštní.

Údajně lepší přístroj

Celou dobu jsme sledovali probíhající senzační akce na slevových portálech s přístroji pro IPL epilaci. A hle, náhle se zjeví v další akci nový přístroj, u kterého se tvrdí, že IPL není tak kvalitní, jak vás všichni v minulosti přesvědčovali, ale tento už je zaručeně lepší. Co bude u dalšího? Jedno ale mají všechny tyhle přístroje společné. Jsou to levné čínské šmejdy.

Zakoupených voucherů: 381 Zbytečně utracených peněz: 1 142 619

Portály, na kterých se salon prezentuje: zapakatel.cz, slevomat.cz, slevopolis.cz, kvalitni-slevy.cz

 Copyright © 2022 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang