Jaký je výhodný úvěr ze stavebního spoření

Najít dnes výhodný úvěr není úplně jednoduché. Půjčky nabízí sice spousty společností, nicméně většina z nich disponuje nabídkou vyznačující se poměrně vysokou úrokovou sazbou, která pak neúměrně zatíží peněženky lidí, kteří si finanční prostředky půjčí.

Docela diskutované je především stavební spoření a úvěry z něj plynoucí. Ty jsou určeny výhradně pro stavební a bytové potřeby. Řada lidí jimi například financuje družstevní byty, jelikož získat hypotéku na družstevní byt není snadné. Ať už má úvěr ze stavebního spoření sloužit na cokoliv, je důležité vše opravdu promyslet.

montaz_oken-2455739
Úvěr ze stavebního spoření lze využít i na nákup rekreačního zařízení.

Liška, stavební spořitelna České spořitelny a další

Zajímavou volbou je bezesporu úvěr ze stavebního spoření od Lišky. Ten je možné realizovat s luxusní úrokovou sazbou 2,95%. Pro klasický úvěr ze stavebního spoření musí mít klient této společnosti naspořeno 40 až 45% celkové cílové částky spoření.

ČMMS dokáže nabídnout úvěr až ve výši 0,5 milionu korun bez zajištění. U České spořitelny jsou podmínky podobné a je třeba mít 40% celkové cílové částky. Dosáhnout lze klidně až na 800 000 korun.

 Copyright © 2023 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang