Gas International s.r.o.

Gas International s.r.o. je ryze český obchodník se zemním plynem a elektřinou a alternativní dodavatel těchto surovin pro domácnosti. Společnost sídlí v Praze, obchodní zastoupení má i na východě Čech a na Vysočině. Gas International je součástí mezinárodního holdingu Lama Energy Group.

Společnost Gas International se specializuje na drobné odběratele jako jsou domácnosti, podnikatelé a drobné firmy. Vyznačuje se individuálním přístupem a snahou vytvářet zajímavé nabídky na míru odběratele.

Zákazníky se snaží oslovit především nízkou cenu zemního plynu a lektřiny, slevou ze stálého měsíčního poplatku, a také individuálním a prozákaznickým přístupem.

Gas Inrenational nakupuje energie od nezávislých zdrojů v Evropě i v řadě východních zemí. Díky tomu přichází s konkurenceschopnou cenou plynu i elektřiny, která již zaujala množství klientů.

Cíle společnosti Gas International s

Hlavním cílem společnosti je kompletní zajištění veškerých služeb souvisejících s dodávkou elektřiny a zemního plynu. Stará se o dodávky energií a velký důraz dává na asistenci a komunikaci se zákazníkem. Přitom se snaží o maximální uspokojení individuálních potřeb a přání klienta.

Společnost Gas International cíleně dbá na zdokonalování systému ochrany životního prostředí. Skrze spolupráci s vědeckými a technickými autoritami přizpůsobuje svou činnost tak, aby nedocházelo k poškození či degenaraci životního prostředí.

 Copyright © 2023 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang