ENGAS s.r.o.

Engas s.r.o. je alternativní dodavatel elektrické energie. Společnost sídlí v Brně. Kromě obchodu s elektřinou se zabývá malými i velkými zakázkami v oblastech elektrotechnika, topenářství, vodovody a plynovody.

Společnost ENGAS s.r.o. se soustředí na distribuci elektrické energie a údržbu distribučních soustav. Sdružuje odborníky, profesionály a vysoce kvalifikované partnery, realizující zakázky z oblasti elektrotechniky.

Tým expertů společnosti ENGAS vychází z dlouholeté praxe ve výše uvedených oborech. ENGAS je špičkou na českém trhu v oblasti průmyslové elektroinstalace, zhotovení realizační dokumentace, dodávka strojů a zařízení, uvedení do provozu a výchozí revize.

Mezi zákazníky ENGAS patří malé podniky i velké organizace. Zakázky tak míří ke všem typům zákazníků. Ať už je to práce v horizontu malých finančních objemů nebo realizace v hodnotě desítek milionů.

Na trhu s elektřinou působí Engas od roku 2005. Služby nabízí podnikatelským subjektům i domácnostem, a to po celém území republiky.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang