BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.

Bohemia energy entity s.r.o. je alternativním dodavatelem elektrické energie a plynu. Společnost vznikla v roce 2005. Od roku 2006 dodává domácnostem elektřinu, od roku 2008 zemní plyn.

Jde o jednoho z největších alternativních dodavatelů pro domácnosti – společnost uvádí, že elektřinu nebo plyn dodává více než 150 tisícům zákazníků. Nabízí standardní rozdělení jednoho tarifu za elektrickou energii podle hodnoty jističe a cena za zemní plyn se liší podle roční spotřeby.

Bohemia Energy entity s.r.o. – Jeden z největších alternativních dodavatelů elektřiny a plynu se 150 tisíci zákazníky. Elektřinu nabízí od roku 2006, od roku 2008 plyn. Zákazníky oslovuje úsporou nákladů a jednodušší administrativou. Dále přichází s akčními nabídkami garantovaných cen oproti podpisu smlouvy na dobu určitou, nejčastěji na 24 měsíců.

Zákazníky oslovuje nabídkou na úsporu nákladů za energie a jednodušší administrativou. Například v případě, že odebírají jak elektřinu, tak plyn – za obě komodity dostávají jen jednu fakturu. Dále oslovuje zákazníky akčními nabídkami garantovaných cen oproti podpisu smlouvy na dobu určitou, nejčastěji na 24 měsíců.

Dodavatel elektřiny: ano

Dodavatel plynu: ano

  • Tarify elektřiny
  • Tarify plynu

 Copyright © 2023 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang